Kars Valiliği
Kars Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Kars Valiliği
Kars Valiliği

Sayın Valimiz Türker ÖKSÜZ Başkanlığında Çevre Sorunları, Çevre Kirliliğinin Önlenmesi ve Çevre Kalitesinin İyileştirilmesi konulu bir toplantı düzenlenmiştir.

23 Ocak 2019
Sayın Valimiz Türker ÖKSÜZ Başkanlığında  Çevre Sorunları, Çevre Kirliliğinin Önlenmesi ve Çevre Kalitesinin İyileştirilmesi konulu bir toplantı düzenlenmiştir.

Sayın Valimiz Türker ÖKSÜZ ve Sayın Vali Yardımcılarımız, Belediye Başkanları, İl Müdürümüz Tuncer TEKİN, Kafkas Üniversitesi Rektörü, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, DSİ 24. Bölge Müdürü, Karayolları 12. Bölge Müdürü, Organize Sanayi Bölgesi Müdürü, Serhat Kalkınma Ajansı Başkanı ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurulu Başkanının ve İl Müdürlüğümüz Çevre Şube Müdürü Abdullah ÖZKAYA ve Çevre Mühendisi Erengül YILMAZ’ın katılımıyla  23 Ocak 2019 tarihinde Valilik Toplantı Salonunda Çevre Sorunları, Çevre Kirliliğinin Önlenmesi ve Çevre Kalitesinin İyileştirilmesi konulu bir toplantı düzenlenmiştir.

Toplantıda Kars ilinde yaşanan çevresel sorunlar irdelenmiş olup, toplantı sırasında sorunlar ve çözümleri, Belediyelere ve diğer kurumlara düşen görevler belirlenmiş olup, çözüm önerileri karar altına alınmıştır.

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır